Stowarzyszenie Historyczne „Pułk 37” oraz Muzeum Regionalne w Kutnie zapraszają Państwa na drugie już spotkania z historią „Wehikuł czasu cz.II”.
Spotkanie odbędzie się 2 października w godzinach od 12.00 do 16.00. Tak jak poprzednio spotkamy się z Państwem przed Muzeum Bitwy nad Bzurą w Parku Wiosny Ludów. Zapraszamy wszystkich chętnych na pokaz multimedialny zdjęć z obchodów tegorocznej 72 rocznicy Bitwy pod Arnhem oraz wystawę sprzętu i umundurowania żołnierzy polskich 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej i brytyjskich z 1 Dywizji Spadochronowej biorących udział w tej bitwie.

stow-37-pp-02

stow-37pp-01
Jeżeli ktoś z Państwa był by również zainteresowany wstąpieniem do Stowarzyszenia lub do sekcji mundurowej to najlepszy moment na spotkanie z nami.