Muzeum Regionalne w Kutnie zaprasza do udziału w kolejnej „Rodzinnej Niedzieli w Muzeum”. 1 czerwca br. w godzinach 11:00-12:30 oraz 13:00-14:30 odbędą się zajęcia „Portret matki”. Spotkanie będzie miało dwie części. Zajęcia rozpoczną się od pokazu i omówienia kilku przykładowych portretów w rozmaitym ujęciu stylistycznym. Część praktyczna obejmie tworzenie portretów przez uczestników wg wskazówek prowadzącego.
Zajęcia są bezpłatne. Muzeum zapewnia wszystkie materiały plastyczne niezbędne do zrealizowania warsztatów.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem cyklem „Rodzinna Niedziela w Muzeum”, prosimy o wcześniejsze zgłaszanie udziału w zajęciach – osobiście w siedzibie Muzeum lub telefonicznie pod nr (24) 254 79 64 lub 505 01 98 90.

Tekst: (jl)