• lekcje muzealne – odbywające się w klasach szkolnych lub salach muzealnych,
  • zajęcia warsztatowe – odbywające się w klasach szkolnych, salach muzealnych, pracowniach twórców, kolekcjonerów lub w okolicznym terenie,
  • wycieczki edukacyjne – wyjazdy do innych placówek muzealnych i miejsc zabytkowych z odpowiednią oprawą merytoryczną.

Oferta dla przedszkoli
Oferta dla szkół podstawowych kl. O-III
Oferta dla szkół podstawowych kl. IV-VI
Oferta dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

Lekcje muzealne, zajęcia warsztatowe, wycieczki prosimy zamawiać z tygodniowym wyprzedzeniem telefonicznie lub osobiście w dziale oświatowym Muzeum od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 15:30.

Muzeum Regionalne w Kutnie
Plac Marszałka J. Piłsudskiego 20, 99-300 Kutno
oswiata@muzeumkutno.com

kom. 505 01 98 90

Lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku. Zajęcia trwają od 45 do 60 minut. W przypadku rezygnacji z umówionych zajęć prosimy o szybką informację.
Prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia.
Opłata za udział w lekcjach muzealnych i wycieczkach edukacyjnych wynosi 2,50 zł od osoby zaś w zajęciach warsztatowych 5 zł od osoby.